Hírek
2017. Június 27. 09:16, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), veol.hu
Pénzbüntetéssel megúszta az örömlányoknak Pápán lakást bérlő férfi
T. F. bevallása szerint munkanélküli volt, amikor kitalálta, hogy egy internetes szexoldalon hirdetést ad fel. Egy pápai földszinti lakást vett ki 2015 februárjától azzal, hogy ott majd a lányok „dolgozhatnak”.
Peti álnéven adta fel a hirdetést, ami arról szólt, hogy a lakást átengedi olyan nőknek, akik pénzért árulják a testüket. Több jelentkező is akadt, akik 4-5 naponta váltották egymást az Eötvös utcai otthonban. A Vanda, Amíra, Nelli művésznévre hallgató nők naponta kilencezer forintot fizettek a büntetlen előéletű vádlottnak, aki heti rendszerességgel szedte be a „bérleti díjat”. Jó fél év leforgása alatt havonta 130-150 ezer forintos jövedelemre tett szert a Pápa melletti faluban élő fiatalember.
A tárgyaláson is tisztázódott, a bérbe adónak fogalma sem volt arról, hogy lakásából piros lámpás házat csinált a vádlott. A Pápai Járásbíróság T. F.- et prostitúció elősegítése bűntette miatt 180 ezer forint pénzbüntetésre ítélte. A törvényszék az ítéletet helybenhagyta, ugyanakkor egymillió forint erejéig vagyonelkobzást rendelt el.
A kép csak illusztráció (Bors online)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

