Hírek
2023. Április 28. 12:46, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Péntek hajnalban több helyen süllyedt 0 fok alá a hőmérséklet
Péntek hajnalban több helyen süllyedt 0 Celsius-fok közelébe vagy az alá a hőmérséklet, a Nógrád vármegyei Zabarban kerekítve mínusz 4 fokot mértek - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.
A bejegyzéshez mellékelt infografika szerint a Nógrád vármegyei Zabarban mínusz 3,8 fokot mértek; elsősorban az ország középső részén volt jellemző, hogy 0 fok alá süllyedt a hőmérséklet.
Hozzátették: a nyugat-dunántúli tájakra már megérkezett a közeledő melegfront felhőzete, emiatt ott enyhébb volt az éjszaka. Keszthely tanyakereszt állomásán 9,3 fokot mértek.
A meteorológiai szolgálat tájékoztatása szerint a következő éjszakán már nem kell légköri fagyra számítani.
Csütörtökre virradóra a leghidegebbet a Nógrád vármegyei Mihálygergén mérték, -3,1 fokot.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 15:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid már a KRESZ módosítása előtt szabályozná az elektromos rollerek közlekedését
Vitézy Dávid szerint az elektromos rollerek szabályozása olyan fontos kérdés, hogy azzal nem lehet megvárni a KRESZ átfogó módosítását, hanem hamarabb kell lépni
2026. Június 03. 14:00, szerda | Belföld
Vezérigazgató: sikeres a Debrecenben gyártott BMW iX3
2026. Június 03. 09:00, szerda | Belföld
Lemondott Demeter Szilárd a Petőfi Kulturális Ügynökség éléről
Demeter Szilárd lemondott a Petőfi Kulturális Ügynökség (PKÜ) vezetéséről - írta a 444. Az igazgatótanács elnöke, aki megerősítette lemondását a hírportálnak, június 1-jével távozott a szervezet éléről.
2026. Június 03. 07:01, szerda | Belföld
Magyar Péter: Magyarország konstruktív partner lesz Európában
Magyarország őszintén, szabadon, szuverén államként visszatér az európai asztalhoz, konstruktív partner lesz - mondta Magyar Péter miniszterelnök kedden Berlinben.

