2016. Április 26. 09:54, kedd | Helyi sport
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Vajda István

Pápa KC - Újabb értékes győzelem

Jó iramú, izgalmas mérkőzésen a pápaiak tovább nyújtották győzelmi sorozatukat.

Microsec-BUDAFOK - Concordia Motax KC Pápa 69-79 (16-16, 13-23, 21-15, 19-25)
PKC: Keresztes 20; Puszta 20/3; Németh 12/6; Horváth 11; Szanati 8; Hole 4; Kutasi 2; Rédei 2; Fülöp; Perger; Schveighoffer; Vajda.

A rájátszás harmadik fordulójában a pápaiak a fővárosban vendégeskedtek és sikerrel vették az újabb akadályt.Eddig hibátlanul állnak és egyre feljebb kapaszkodnak a tabellán.
A mérkőzés első negyede szoros, kiegyenlített játékot hozott. A házigazdák jól tartották magukat, így 16:16 állt az eredményjelzőn 10 perc játék után.
A második negyedben a vendégek magasabb fokozatba kapcsoltak.Minden pályára lépő játékos pontokkal tolta meg a csapat szekerét, így a szünetre tízpontos előnyt építettek ki.
A harmadik játékrészben a vendégek is bizonyították, hogy nem adták még fel a meccset. Mészáros és Drevenka vezetésével csökkentették hátrányukat, de Keresztes Rafael és Puszta Dávid pontjaival a Pápa négy pont előnyt megtartott a hajrára.
A negyedik negyed elején mindent megpróbált a Budafok, de 60:62-nél közelebb nem jutottak. A pápaiak az utolsó öt percben koncentrált játékkal fokozatosan növelték előnyüket, így megérdemelt győzelmet arattak
Jó iramú, izgalmas mérkőzésen a vendégek tovább nyújtották győzelmi sorozatukat. A mérkőzés visszavágója április 27-én 18:00-kor Pápán kerül megrendezésre a városi sportcsarnokban.

Fotó: archív

2024. Április 19. 15:06, péntek | Belföld

Nagy Márton: önfenntartó társasággá kell válnia a Magyar Postának

A kormány azt várja a Magyar Posta Zrt.-től, hogy legyen önfenntartó, folytassa a zöld és digitális átállást, szolgáltatásait pedig továbbra is biztosítsa mindenki számára lakóhelytől függetlenül

2024. Április 19. 15:03, péntek | Életmód