Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2018. November 17. 11:03, szombat | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.

Ovi-Zsaru foglalkozás a mihályházi óvodában

Ovi-Zsaru foglalkozás a mihályházi óvodában

Rendőr látogatta meg a mihályházi óvodásokat.

A mihályházi Négyszögletű-Kerekerdő Óvoda 2018 szeptemberében csatlakozott az országos „Ovi-Zsaru” programhoz, amelynek keretében a Pápai Rendőrkapitányság munkatársa 2018. november 14-én délelőtt látogatta meg az intézmény növendékeit. A foglalkozás elején az előadó bemutatta a gyerekeknek azt a három bábfigurát - Rendőr Robit, Rosszcsont Ricsit és Rosszcsont Rozit –, akiknek segítségével a jövőben számos, a biztonságukat szolgáló ismeretet sajátíthatnak el. Ezt követően a kicsik megtekintették a rendőri egyenruha jellegzetességeit és beszélgettek a rendőrök által használt kényszerítő eszközökről is. Végül az idegenekkel történő ismerkedés szabályai kerültek szóba, búcsúzóul pedig minden óvodás láthatóságot segítő matricát kapott ajándékba.

Címkék: rendőrségi hír

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 14. 17:23, szombat | Helyi

Törölte a videót Takács Péter, amelyben egy kommunista mozgalmi dal szólt

Rövid idő után törölte közösségi oldaláról azt a videót Takács Péter, amelyben egy, a kommunista korszakhoz kötődő dal szólt háttérzeneként.

2026. Március 14. 16:50, szombat | Helyi

Kövér László: Mindenki hozzon magával még egy embert, lehetőleg a fiatalok közül

A Tarczy Lajos Általános Iskolában megtartott fórumon Takács Péter, a kormánypártok országgyűlési képviselőjelöltjének vendége volt az Országgyűlés elnöke.

2026. Március 14. 15:00, szombat | Helyi

1848 hőseire emlékeztek a Bázisrepülőtéren

Az 1848/49-es hősökre emlékeztek ünnepi állománygyűlésen, amelyen részt vett dr. Kovács Zoltán országgyűlési képviselő és Grőber Attila, Pápa város polgármestere is.

2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi

Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán