Hírek
2022. Január 18. 10:26, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Összevesztek, megrongálta a nő ingatlanját és autóját
A Pápai Rendőrkapitányság munkatársai gyanúsítottként kihallgatták a 41 éves helyi lakost.
Egy nő értesítette a rendőrséget 2022. január 15-én este arról, hogy ismerőse az este folyamán kárt okozott az ingatlanjában, és a ház előtt parkoló gépkocsit is megrongálta.
A rendőrök a 41 éves pápai férfit egy órán belül elfogták és a helyi rendőrkapitányságra előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták.
A nyomozás során megállapítást nyert, hogy a sértett és az elkövető között kialakult vita hevében a férfi megragadott egy szemétgyűjtő tartályt, amivel bedobta a lakás ablakát, így a berendezési tárgyakban is kárt okozva. A férfi ezen túl a bejárati ajtót és az utcán parkoló autó szélvédőjét is megrongálta.
A 41 éves pápai lakos ellen rongálás és garázdaság vétsége elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 04. 12:56, kedd | Helyi
Durva rolleres balesetet rögzítettek megyénkben - Videó
Egy váratlan közlekedési helyzet pillanatok alatt balesethez vezethet, ezért a rollerezőknek is kiemelten fontos a körültekintő, a körülményekhez igazodó közlekedés - figyelmeztet a Veszprém vármegyei rendőrség.
2026. Augusztus 03. 17:17, hétfő | Helyi
Hőség, energiaválság - Újabb intézkedéseket vezetett be az önkormányzat Pápán
A tartós kánikula és az országos harmadfokú hőségriasztás miatt újabb intézkedéseket vezetett be Pápa Város Önkormányzata és a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft.
2026. Augusztus 03. 14:14, hétfő | Helyi
Nagy területen ég az aljnövényzet Külsővatnál
Nagy területet érint a tűz, amely egy romos épületre és szalmabálákra is áterjedt.
2026. Augusztus 03. 10:57, hétfő | Helyi
Országos vízipisztoly-csata és rekordkísérlethez csatlakozik a Pápai Várkertfürdő
Országos rekordkísérlet részese lehet a Pápai Várkertfürdő augusztus 8-án, szombaton.

