Hírek
2017. Június 11. 07:16, vasárnap |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt, Molnár Márk)
Örömfutás, jótékonysági céllal
Hetedik alkalommal rendezték meg idén a Jason McIlvaine törzsőrmester nevét viselő örömfutást. A versenyen csaknem 300 ezer forintot gyűjtöttek össze, a pápai Anna téri gyermekorvosi rendelő korszerűsítésének támogatására.
A délelőtti esős időjárás után délután már verőfényes napsütésben állhatott rajthoz a szép számű sportoló, sportbarát, akik három versenyszámban indulhattak. Volt öt kilométeres futás, két kilométeres gyaloglás, a gyerekek pedig 400 méteren indulhattak. Az esemény során 292.870 forint gyűlt össze az orvosi rendelő támogatására.
Eredmények:
6-10 éves gyermekek
1. Gáspár Csongor
2. Nyári Martin
3. Lack Trevis
11-14 éves lányok
1. Könyves Kitti
2. Flórián Rebeka
3. Tamás Luca
15-21 éves lányok
1. Nagy Lili Fanni
2. Tamás Stella
3. Beata Gethard
22-32 éves hölgyek
1. Gangler Aletta
2. Zámolyi Bernadett
3. Gombás Barbara
33 év feletti hölgyek
1. Pongrácz Barbara
2. Casey Large
3. Kocsis Johanna
15-21 éves fiúk
1. Tóth Csaba
2. Mogyorósi Márton
3. Sághegyi Erik
22-32 éves férfiak
1. Nagy Kristóf
2. Szabó György Vilmos
3. Sasha Orphan
33 év feletti férfiak
1. Tamás Attila
2. Szocsevka Gábor
3. Nágel István
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 17:14, szerda | Helyi
Tömegbukás részese volt a Tour de Hongrie pápai versenyzője
Egyelőre nincs információ arról, hogy tudja-e folytatni a versenyt a fiatal sportoló.
2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi
Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!
A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.
2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi
Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés
Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.
2026. Május 12. 12:44, kedd | Helyi
Jogosítvány nélkül, forgalomból kivont autóval okozott balesetet
A baleset következtében a gépkocsiban rögzítés nélkül utazó egyéves gyermek a járműből kiesett, és nyolc napon túl gyógyuló, súlyos egészségromlással járó sérüléseket szenvedett.













