Városlista
2026. április 23, csütörtök - Béla

Hírek

2024. Szeptember 17. 15:55, kedd | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Október közepétől e-mailben is lehet időpontot kérni a pápai kórházban

Október közepétől e-mailben is lehet időpontot kérni a pápai kórházban

Az e-mailben érkezett előjegyzés kérés esetén lekésőbb 3 munkanapon belül válaszolnak a megkeresésekre.

Október 16-tól lesz lehetőség az elekronikus levélben történő időpont kérésre, az elojegyzes@mail.geksz.hu címen.

A levélben az alábbi adatokat szükséges megadni:

  • Név
  • TAJ szám
  • Szakrendelés neve
  • Beutalóköteles szakrendelés esetében:
    - Beutalóról az ellátást igazoló naplószám
    - Beutaló orvos neve
    - Beutaló egység azonosító száma
  • Az Ön telefonszáma

Amennyiben a kórház által adott időpont nem felel meg, telefonon lehet felvenni a kapcsolatot a betegfelvételi irodával.

Az időpontot le is lehet majd mondani e-mailben, amihez

  • Név
  • TAJ szám
  • Szakrendelés neve
  • Lefoglalt időpont (dátum, óra, perc)
  • Telefonszám

szükségesek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 19:25, szerda | Helyi

A rendszerváltás fája - A Föld napja alkalmából fát ültetett a Tisza közössége

Faültetéssel hívta fel a figyelmet a környezetvédelem fontosságára a Pápai Tisza Szigetek közössége a Föld napja alkalmából a pápai Várkertben.

2026. Április 22. 19:22, szerda | Helyi

Elstartolt a helikopteres gyakorlat Pápán

Megérkeztek a pápai légibázisra az amerikai 56. és 57. Harctéri Kutató-Mentő Század HH-60W Jolly Green II típusú helikopterei.

2026. Április 22. 19:00, szerda | Helyi

Mégis országgyűlési képviselő lehet Takács Péter

A Pápa központú körzetben alulmaradt képviselőjelölt a nyertese lehet annak az átalakításnak, amelyet Orbán Viktor kezdeményezett.

2026. Április 22. 09:28, szerda | Helyi

Schmidt Dezsőné nyitja ki fotóalbumát Pápán

Újabb különleges vendéggel folytatódik a Jókai Mór Városi Könyvtár népszerű „Pápai Fotóalbumok” sorozata: ezúttal Schmidt Dezsőné osztja meg személyes emlékeit és családi fotóit az érdeklődőkkel.