Hírek
2025. Június 29. 07:26, vasárnap |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Nyári táborban vettek részt a rendőrök Pápán
Játékosan tanulták a közlekedést a diákok.
A pápai Szent István Római Katolikus Általános Iskolában szerveztek a rendőrök közel 130 diák számára baleset-megelőzési programokat június 26-án délelőtt.
A gyerekek a gyalogos és a kerékpáros közlekedés szabályait ismételték át a szakemberekkel, ügyességi pályán tették próbára a tudásukat és megtekinthették a rendőrök szolgálati felszereléseit is.
A „KRESZ-kerék” segítségével szórakoztató formában adhattak számot a tanultakról. A program célja a tudatos közlekedésre nevelés volt, az alsó tagozatos diákok élményekkel és új ismeretekkel gazdagodtak.
A rendőrök a nyári szünetben több hasonló táborban is részt vesznek.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 09:13, vasárnap | Helyi
Nem elég, hogy nekiütközött, még meg is ütötte
A 42 éves pápai férfi hirtelen áttért a szemközti sávba, nekiment egy autónak, majd bevert egyet a sofőrnek.
2026. Január 11. 08:44, vasárnap | Helyi
Takács Péter: Hajrá Veszprém 4!
Az egészségügyi államtitkár a Fidesz kongresszusáról posztolt, ahol megnevezték a párt 106 egyéni országgyűlési képviselőjelöltjét.
2026. Január 09. 15:00, péntek | Helyi
Létrejött az új önkormányzati cég, amely magába olvasztotta a korábbiakat
Bordás Ferenccel a Pápai Városüzemeltetési és Közszolgáltató Nonprofit Kft. (PVK) ügyvezetőjével beszélgettünk.
2026. Január 09. 11:14, péntek | Helyi
Kontrát Károly nem indul el a választáson
A pápai származású politikus 1998 és 2002 között a Belügyminisztérium államtitkára volt. 2002 óta a Fidesz országgyűlési képviselője, a legutóbbi három választáson egyéniben indult a Balaton parti körzetben.

