Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2025. Május 24. 22:35, szombat | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Nyakonszúrta 30 éves áldozatát a Pápa környéki férfi

Nyakonszúrta 30 éves áldozatát a Pápa környéki férfi

Valamin összevesztek, megölte.

A Deltahírek.hu információi szerint két férfi fát vágott az egyik családi ház udvarán szombaton délelőtt, nem sokkal 11 óra előtt. Eközben a házban lakó férfi hazaérkezett, majd bement a fürdőbe. Nem sokkal később a 30 év körüli Rajmund utána ment majd - nem tudni miért - összevesztek. A férfi olyan mérges lett, hogy felkapott egy kést és nyakon szúrta a 30 éves áldozatát, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt.

A helyiek úgy tudják a férfi féltestvére a gyilkosság után bement a fürdőbe, meglátta a vérbe fagyott Rajmundot és a féltestvére után szaladt. A késelő férfi ekkor már a szomszédba tartott, - egy helyi férfi szerint Rajmund anyjához - ahol a nőre is rátámadt. A vérző nőnek sikerült kimenekülni az utcára, majd a szomszéd udvarára beszaladt, aki azonnal hívta a rendőröket. A súlyosan megsérült nőt a mentők kórházba szállították.

Az 51 éves késelőt elfogták, ellene a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága emberölés bűntett miatt büntetőeljárást indított - közölte Bartók Judit rendőrségi szóvivő.

Fotó: Deltahírek.hu

Címkék: gyilkosság, késelés

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:42, péntek | Helyi

Több gépkocsi karambolozott a 8-as főúton - Teljes az útzár

Kislőd és Ajkarendek között akadályozza a forgalmat a baleset.

2026. Február 27. 13:04, péntek | Helyi

Megemlékezés a polgári védelem világnapján

Koszorúzással emlékeztek meg Veszprémben a polgári védelem világnapjáról a katasztrófavédelem és az együttműködő szervezetek.

2026. Február 27. 08:24, péntek | Helyi

Miért fotózzák a rendszámokat a pápai Lidl parkolójában?

A Pápán Hallottam Facebook-csoportban keltett kisebb riadalmat egy bejegyzés, amelyben egy vásárló arról számolt be: a Lidl pápai üzletének parkolójában egy fiatal férfi lefotózta az autója rendszámát.