Hírek
2012. Május 06. 07:09, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Nyakon lőtte barátját a 15 éves fiú

Vállára vetett légpuskával véletlenül nyakon lőtte mögötte haladó barátját egy 15 éves fiú Ebes határában szombat délelőtt – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kovács Károly rendőr százados tájékoztatása szerint a 15 és 16 éves fiúk verebeket lőni indultak el az Ebes melletti tanyáról. A 15 éves fiú csövével hátrafelé a vállára vetette a légpuskát, 16 éves barátja pedig mögötte haladt. A puska egy rossz mozdulat során elsült, és nyakon találta a hátul haladó fiút, aki az első orvosi vélemények szerint nyolc napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett – ismertette a részleteket a rendőrségi sajtóügyeletes. Kovács Károly hozzátette: a megsérült fiút a mentők kórházba szállították, az eset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:40, szerda | Kék hírek
Menekült a rendőrök elől, letörte a sorompót
A Győri Járási Ügyészség vádat emelt egy férfival szemben, aki vezetői engedély nélkül, korábbi járművezetéstől eltiltása alatt vezette járművét, majd elmenekült a rendőrök elől, és ennek során két sorompót letört.
2025. Március 15. 08:51, szombat | Kék hírek
Megöltek egy bolti eladót a Somogy vármegyei Fonón, a rendőrség elfogta a gyanúsítottat
2025. Március 12. 06:00, szerda | Kék hírek
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt Budapesten
Figyelmeztető lövéssel állítottak meg a rendőrök egy késsel fenyegetőző nőt hétfőn Budapesten a Keleti pályaudvarnál, a támadót elfogták és őrizetbe vették - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség kedden az MTI-vel.