Hírek
2022. Január 26. 17:28, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Nemzetközi verseny bajnoka lett a pápai közutas!
A 29 esztendős Pintér Gergő a V4-es országok Közutas Rodeóbajnokságát nyerte meg 2021-ben!
A Magyar Közút évek óta részt vesz a V4-es országok Közutas Rodeóbajnokságán, melynek lényege, hogy egy téli adapterekkel felszerelt géppel kell teljesíteni egy előre kiépített akadálypályát. 2019-ben és 2021-ben is magyar győzelem született a nemzetközi döntőn (2020-ban a pandémia miatt elmaradt a verseny). Tavaly a pápai mérnökség munkatársa, Pintér Gergő győzött a 12 fős mezőnyben.
"Gergő 29 éves, 7 éve közutas, de ahogy a felvételeken is látható, nemcsak a hazai döntőn, hanem a Pápa környéki utakon is elég jól tolta hétvégén. Büszkék vagyunk Gergőre és valamennyi gépjárművezetőnkre, akik hóban, fagyban, ónos esőben, hófúvásban is 12 órás szolgálatokat teljesítve dolgoznak" - írja közösségi oldalán a Magyar Közút.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 15:00, szombat | Helyi
Az amerikai legfelsőbb bíróság érvénytelenítette Donald Trump globális vámintézkedéseit
Az Egyesült Államok Legfelsőbb Bírósága érvénytelenítette a Donald Trump elnök által bevezetett, országonként megállapított vámokat pénteken.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 12:00, péntek | Helyi
EM államtitkár: az olcsó orosz energiaforrások kora véget ért a háborúval
Az Európa számára elérhető, olcsó orosz energiaforrások korának véget vetett az orosz-ukrán konfliktus - mondta Gondola Csaba, az Energiaügyi Minisztérium (EM) körforgásos gazdaságért és klímapolitikáért felelős államtitkára.

