Hírek
2024. Április 22. 13:57, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Nemesgörzsönybe látogatott Orbán Viktor
Teljes titoktartás mellett a Pápához közeli településre érkezett Orbán Viktor, amely a júniusi európai uniós választás kampányának első állomása.
Sajnos szerkesztőségünk nem képviselteti magát a rendezvényen, mivel nem kaptunk arra meghívást.
Előzetesen nem közölték, hogy Orbán kampánykörútra indul, így értelemszerűen a helyszínek sem nyilvánosak. A hétfői program nem szerepelt az MTI programajánlójában sem, ahol pedig a kormányfő hivatalos programjait feltüntetik.
Orbán Facebook-posztjából derült ki, hogy Nemesgörzsönybe érkezett, ám mindössze annyit ír: “Országjárás, első állomás. Nemesgörzsöny.” A kép tanúsága szerint egy magtárban tartott beszédet a miniszterelnök.
A helyszínválasztáshoz lehet köze annak, hogy a Fidesz EP listájának negyedik helyén az a Győrffy Balázs szerepel, aki a település polgármestere volt korábban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

