Hírek
2016. Február 15. 16:02, hétfő | Helyi
Negyedmilliós kerékpárt lopott, elkapták
Egy több mint negyedmillió forint értékű kerékpár eltulajdonítása miatt folytatott nyomozást zártak le a pápai rendőrök.
A nyomozás során megállapított adatok szerint 2015. november 30-án este egy 20 éves fiatalember letámasztotta kerékpárját Pápa belvárosában, aminek rövid távolléte alatt nyoma veszett. A pápai nyomozók 2015. december 3-án a 26 éves Ö.L. pápai lakos udvarában találták meg azt. A férfi elmondta, hogy a bicikli egy ismerősétől származik, aki azzal bízta meg, hogy alakítsa át. A rendőrök még aznap délután elfogták a 21 éves pápai V. A.-t, aki beismerő vallomást tett. Elmondta, hogy a városban járva tűnt fel neki a nagy értékű lezáratlan kétkerekű, amit eltulajdonított.
Az Ö.L. ellen orgazdaság, míg V.A. ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a Pápai Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztályának munkatársai a napokban befejezték, és az ügy iratait vádemelési javaslattal küldték meg a Pápai Járási Ügyészséghez.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 07:23, kedd | Helyi
Két szépkorút köszöntött Grőber Attila polgármester
Két pápai szépkorút is felköszöntött születésnapja alkalmából Grőber Attila polgármester. Lakatos Teréz 90., míg Mihalowitschné Biró Mária 95. születésnapját ünnepelte az elmúlt időszakban.
2026. Július 14. 07:18, kedd | Helyi
15 hektáron égett a tarló és az aljnövényzet Bakonyszücsnél
A pápai tűzoltók is részt vettek az oltásban.
2026. Július 13. 07:42, hétfő | Helyi
Felkészülési mérkőzésen sérült meg súlyosan a Perutz játékosa
A fiatal sportolót meg kellett műteni egy szerencsétlen esést követően.
2026. Július 11. 09:34, szombat | Helyi
25 éves a pápai Bázisrepülőtér
„Legyen ez a jubileum egyszerre számvetés és új kezdet. Emlékeztessen bennünket arra, hogy a múlt értékei adják a jövő erejét, és hogy minden újabb siker azok munkájára épül, akik előttünk jártak”

