Városlista
2026. február 22, vasárnap - Gerzson

Hírek

2022. December 13. 15:38, kedd | Belföld
Forrás: mti

Nébih: darált mákot hívott vissza a forgalomból a Spar

Nébih: darált mákot hívott vissza a forgalomból a Spar

Visszahívta a forgalomból az S-Budget darált mákot a Spar - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) kedden honlapján.

A forgalmazó érzékszervi nem megfelelőséggel indokolta az intézkedést - tudatták.

A Pa-Comp Kft. által gyártott, 200 grammos kiszerelésben kapható darált mák tételszáma DM 0003 (minőségmegőrzési idő: 30.06.2023) . A Nébih kéri a vásárlókat, hogy a jelzett azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.

A felhívást a Spar Magyarország Kereskedelmi Kft. is közzétette honlapján, ahol közölte: az érintett terméket 2023. január 12-éig mindegyik Spar üzlet visszaveszi, és a termék árát visszatéríti. A határidő lejárta után visszavételi igényt az info@pa-comp.hu címen lehet kérni - tették hozzá.

Címkék: darált mák, Nébih

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld

KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt

2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld

Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak

Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld

Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.

2026. Február 21. 08:45, szombat | Belföld

Választás 2026 - Orbán Balázs: a tét béke vagy háború