Hírek
2021. Március 22. 10:59, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Munka közben fogták el a tinédzser betörőket
A négy fiatal kibontotta a kerítést és befeszítette a bejárati ajtót, de a zsákmánnyal már nem tudtak távozni.
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2021. március 19-én nem sokkal dél előtt arról, hogy egy XIX. kerületi családi házba betörtek – közölte a rendőrség.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIX. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei perceken belül a helyszínre értek és elfogtak négy fiatalt. A rendőrök a házban kutatás nyomait fedezték fel, a fiataloknál talált hátizsákból pedig porcelán tárgyak, és értékes bélyegek kerültek elő.
A rendőrök a 13, 17 és két 15 éves fiatalt a XIX. Kerületi Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók megkezdték elszámoltatásukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
2026. Április 23. 14:00, csütörtök | Belföld
MVM: április 30-ig kérhetik az ügyfelek a villamosenergia-fogyasztásukra a rezsistop kedvezményt
Április 30-ig nyilatkozhatnak azok az ügyfeleknek, akik villamosenergia-fogyasztásukra kérik érvényesíteni a rezsistop kedvezményt - közölte az MVM szerdán az MTI-vel.
2026. Április 23. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó
Kilenc százalék lesz a minimálbér után fizetendő személyi jövedelemadó - közölte a leendő gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebookon.

