Hírek
2015. Június 30. 08:14, kedd |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), veol.hu
Mozdony és személyautó ütközött Pápán
Vonat elé hajtott egy autó Pápán hétfő este.
Sérülés nélkül úszta meg a vonattal való ütközést 2015. június 29-én kora este egy pápai férfi.
A 49 éves O. Győző személygépkocsijával közlekedett Pápa egyik utcájában a fénysorompóval biztosított vasút átjáró felé. Az átjáróba hajtva járművével nekiütközött az érkező mozdony bal elejének, aminek következtében autója a közeli árokba repült. A sofőr nem szenvedett sérülést a balesetben, autója azonban ronccsá törött.
O. Győző ellen közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított büntetőeljárást a Pápai Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya.


Fotók: Csányi László Bacsika
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 16:22, péntek | Helyi
Átvette megbízólevelét Ujvári Szilvia megválasztott országgyűlési képviselő
Ünnepélyes keretek között adták át a pápai Városházán Ujvári Szilvia országgyűlési képviselői megbízólevelét.
2026. Április 24. 14:08, péntek | Helyi
Pápára nem került az azbeszttel szennyezett kőzúzalékból
Legalábbis a pápai önkormányzat megbízásából dolgozó cégek nem használták az érintett anyagot.
2026. Április 24. 07:25, péntek | Helyi
Pápai droghálózatra csaptak le a rendőrök! - Videó
Őrizetben az egyik díler, a másik ellen elfogatóparancsot adtak ki.
2026. Április 22. 19:25, szerda | Helyi
A rendszerváltás fája - A Föld napja alkalmából fát ültetett a Tisza közössége
Faültetéssel hívta fel a figyelmet a környezetvédelem fontosságára a Pápai Tisza Szigetek közössége a Föld napja alkalmából a pápai Várkertben.

