Hírek
2023. Március 13. 17:14, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Megsérült a burkolat a tömegbaleset helyszínén, kicserélik az aszfaltot
Az érintett szakaszon forgalomkorlátozás van érvényben. A belső sáv aszfaltozásával már végzett az autópálya fenntartó MKIF Zrt.
A belső sáv aszfaltozása befejeződött, jelenleg folyik a hűtés. A társaság kollégái hamarosan megkezdik a külső-és a leállósávon a munkát, kérji a közlekedők türelmét!
A szombati baleset helyszínén olyan mértékben sérült a útburkolat, hogy azonnali beavatkozásra volt szükség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

