Városlista
2026. április 10, péntek - Zsolt

Hírek

2025. November 08. 17:52, szombat | Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt

Megrongálták, elvitték a manó ajtócskákat az Erzsébet ligetből

Megrongálták, elvitték a manó ajtócskákat az Erzsébet ligetből

A családok nagyon szerették a fák tövében pár hete kialakított kis manó ajtókat. A varázslat nem tartott sokáig, az ajtócskák nyomait vagy már azokat sem találják meg a gyermekek.

A Városfejlesztő Kft. és az Erzsébetvárosi Tagóvoda közösen hozták létre az Erzsébet liget apró látványosságait, amelyek az elmúlt hetekben a családok kedvenceivé váltak. Szomorúan tapasztaltuk, hogy a manók ajtai eltűntek. Úgy tudjuk, az erzsébetvárosi óvodások nem adják fel és helyrehozzák a károkat, bízva abban, hogy ezúttal tovább helyén maradhat az aprócska mesevilág.

Ilyen volt...

Ez maradt belőle...

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 10. 07:30, péntek | Helyi

Magyar Péter és Kapitány István is üzent a pápaiaknak

Mindketten arra biztatták a helyieket, hogy támogassák Ujvári Szilviát, a Tisza Párt országgyűlési képviselőjelöltjét.

2026. Április 09. 17:37, csütörtök | Helyi

Újabb TOP Plusz források nyílnak meg

Takács Péter, a Fidesz országgyűlési képviselőjelöltje nem sokkal ezelőtt jelentette be, hogy újabb 6,7 milliárd forint uniós forrás szabadulhat fel, melyből pápai beruházások valósulhatnak meg.

2026. Április 09. 14:45, csütörtök | Helyi

Takács Péter: Elkötelezettek vagyunk a pápai kórház fejlesztése iránt!

Új eszközökkel bővült a Pápai Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő.

2026. Április 07. 18:00, kedd | Helyi

Tiszás egészségügyi fórum Pápán: százfős szakértőgárda készül az ágazat megújítására

Az Egészségügyi Világnaphoz kapcsolódva tartott fórumot Pápán a Tisza Párt, amelyen Ujvári Szilvia vendége volt Dr. Hegedűs Zsolt, a párt egészségügyi miniszterjelöltje és Forsthoffer Ágnes, a Tisza alelnöke.