Városlista
2026. február 22, vasárnap - Gerzson

Hírek

2018. Február 08. 12:37, csütörtök | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Megpróbált elfutni a rendőrök elől

Megpróbált elfutni a rendőrök elől

A pápai rendőrök elfogták és őrizetbe vették azt a férfit, aki az eltiltás hatálya alatt vezetett, és járművére más gépkocsira kiadott rendszámot szerelt fel.

A Pápai Rendőrkapitányság munkatársai 2018. február 5-én éjszaka Nemesszalókon megállítottak egy személygépkocsival közlekedő 31 éves gércei lakost, aki az igazoltatás előtt a gépkocsiból kiszállva megpróbált elfutni a rendőrök elől. A járművezetőt a két járőr elfogta és előállította a Pápai Rendőrkapitányságra. Az intézkedés során a rendőrök megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, továbbá a Sárvári Rendőrkapitányság korábban eltiltotta a járművezetéstől, és az általa használt autóra felszerelt hatósági jelzések egy másik gépkocsihoz tartoznak.
A gyorsított bírósági eljárás lefolytatása céljából a járőrök a férfit járművezetés az eltiltás hatálya alatt szabálysértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették és a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság fogdájába szállították. Az egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetése miatt büntetőeljárást indítottak.

A kép csak illusztráció

Címkék: rendőrségi hír

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 22. 08:48, vasárnap | Helyi

Takács Péter és Ujvári Szilvia már hivatalosan is jelöltek

A Tisza és a Fidesz jelöltjének pillanatok alatt összegyűlt az indulásukhoz szükséges 500 aláírás, de a DK és a Mi Hazánk is megtöltötte az íveket a nap végére.

2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi

A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat

A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"

2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi

Két autó karambolozott Kupon

A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.