Városlista
2026. március 14, szombat - Matild

Hírek

2019. December 29. 19:49, vasárnap | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Meghalt a Vaszar és Gecse között villanyoszlopnak ütközött autó utasa

Meghalt a Vaszar és Gecse között villanyoszlopnak ütközött autó utasa

Egy 23 éves pápai férfi vesztette életét a balesetben.

Eddig tisztázatlan körülmények között 2019. december 29-én 17 óra 29 perckor a 8305-ös számú úton, Gecse közelében egy személygépkocsi villanyoszlopnak ütközött. A baleset során az autó utasa – egy 23 éves pápai férfi – olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette, a jármű vezetője megsérült. A Ford Escortban két fiatal ült, és az anyósülésen utazó férfi halt meg a helyszínen.

A baleset helyszínelésének idejére az érintett útszakaszon teljes pályás útlezárás van érvényben, a rendőrök a forgalmat Lovászpatona felé terelik - írja a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 14. 17:23, szombat | Helyi

Törölte a videót Takács Péter, amelyben egy kommunista mozgalmi dal szólt

Rövid idő után törölte közösségi oldaláról azt a videót Takács Péter, amelyben egy, a kommunista korszakhoz kötődő dal szólt háttérzeneként.

2026. Március 14. 16:50, szombat | Helyi

Kövér László: Mindenki hozzon magával még egy embert, lehetőleg a fiatalok közül

A Tarczy Lajos Általános Iskolában megtartott fórumon Takács Péter, a kormánypártok országgyűlési képviselőjelöltjének vendége volt az Országgyűlés elnöke.

2026. Március 14. 15:00, szombat | Helyi

1848 hőseire emlékeztek a Bázisrepülőtéren

Az 1848/49-es hősökre emlékeztek ünnepi állománygyűlésen, amelyen részt vett dr. Kovács Zoltán országgyűlési képviselő és Grőber Attila, Pápa város polgármestere is.

2026. Március 13. 13:43, péntek | Helyi

Ezer diák szavalta el a Nemzeti dalt Pápán