Városlista
2026. június 4, csütörtök - Bulcsú

Hírek

2017. November 20. 13:11, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.

Más rendszámot szerelt fel az autóra

Más rendszámot szerelt fel az autóra

Más autó rendszámát szerelte fel az általa vezetett gépkocsira egy noszlopi férfi. A pápai rendőrök elfogták.

A helyi körzeti megbízottak – Koller Péter címzetes rendőr törzszászlós és Magyar Gábor rendőr főtörzsőrmester – 2017. november 18-án 14 óra 45 perckor Bakonypölöskén igazoltatott egy személygépkocsival közlekedő 20 éves férfit. Az intézkedés során a rendőrök megállapították, hogy az autón más gépkocsihoz tartozó rendszámot helyeztek el, ezért a sofőrt elfogták és előállították a Pápai Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi elismerte, hogy a rendszámtáblákat még a nyáron találta, majd azokat 2017. november 17-én szerelte fel a külföldről származó és Magyarországon forgalmi rendszámmal nem rendelkező autóra.

A bűncselekmény elkövetésén tetten ért férfi ellen egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Pápai Rendőrkapitányságon.

A kép csak illusztráció

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi

Prevenciós előadások a pápai kistérségben

Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.

2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi

Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét

Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.

2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi

Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben

A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.

2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi

Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó

A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.