Hírek
2019. Szeptember 20. 05:02, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Marad a napsütéses idő a hétvégén
A hétvégén is marad a napsütéses idő, de a hajnalok hűvösek lesznek. Többfelé 20 fok alatt alakulnak a maximumok, s helyenként akár 1 fokig is hűlhet a levegő
- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.
Pénteken a napsütéses idő várható. Csapadék nem valószínű, legfeljebb az északkeleti megyékben lehet kis eséllyel egy-két futó zápor. A leghidegebb órákban általában 1-6 Celsius-fok lesz, de a fagyzugokban ennél kissé hidegebb is lehet, illetve nagy területen talaj menti fagy is előfordulhat. Napközben 16-19 fokig melegszik a levegő.
Szombaton és vasárnap túlnyomóan napos idő várható csapadék nélkül. A minimumok szombaton általában 1-6, vasárnap 2-7 fok között alakul, de egyes fagyzugokban hidegebb lesz, gyengén fagyhat, illetve talajmeneti fagy az országban többfelé is valószínű. A nappali maximumok szombaton 17-22, vasárnap 19-24 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 17:47, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor rendkívüli védelmi tanácsot hívott össze
Orbán Viktor miniszterelnök rendkívüli védelmi tanácsot hívott össze vasárnap délutánra, miután telefonon beszélt Aleksandar Vucic szerb elnökkel.
2026. Április 05. 11:00, vasárnap | Belföld
Évi 7 millió forinttal is többet kereshetnek a diplomások az érettségizettek átlagkeresetéhez képest
2026. Április 05. 09:18, vasárnap | Belföld
Erdő Péter: húsvét az egész életünket mássá teszi
Húsvét az egész életünket mássá teszi, segít, hogy boldogok legyünk. A mi feladatunk pedig az, hogy elmondjuk ezt a titkot a világnak - hangsúlyozta Erdő Péter húsvétkor.
2026. Április 05. 08:54, vasárnap | Belföld
Tavaszi Szél: Másfél nap alatt több mint 2,3 millió néző
Két napig tekinthető meg a Tisza Párt ébredéséről szóló dokumentumfilm ingyenesen, másfél nap alatt 2,3 millióan nézték meg a Youtube-on.

