Hírek
2018. December 05. 13:35, szerda | Belföld
MagyarBrands: Kiváló Üzleti Márka a Szuperinfó!
November utolsó hetében vált nyilvánossá, hogy a MagyarBrands program Szakmai Bizottságának döntése alapján a Szuperinfó KIVÁLÓ MÁRKÁNAK számít a hazai TOP márkák egyikeként.
A MagyarBrands program kiválasztási folyamata kizárólag olyan magyar márkát értékel, amely Magyarországon alakult, illetve a létrejöttében, alapításában magyarok vettek részt.
A program kiválasztási folyamata rendkívül komplex:egy márka pénzügyi adatok többszempontú vizsgálata, valamint fogyasztók és szakértők egyöntetű értékítélete alapján részesülhet ebben az elismerésben.
A Magyar Brands program elnöke dr. Serényi János szerint: „A MagyarBrands díj elnyerése kiemelkedőérdem, és ezért jelent minden márka számáraegyszerre erkölcsi és üzleti értéket.”
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 11. 08:26, vasárnap | Belföld
Operatív törzs: ahol riasztás van érvényben, ott aki teheti, ne induljon útnak
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg
2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország
A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.

