Hírek
2012. Február 12. 15:00, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Magyar sikerek Bécsben
Három magyar aranyérem született szombaton a Bécsben rendezett fedettpályás atlétikai gálán.
A magyar szövetség tájékoztatása szerint Nguyen Anasztázia 7,47 mp-re javította az általa tartott 60 méteres junior csúcsot, a Bp. Honvéd vágtázója ezzel az első helyen végzett. Szintén győzött a súlylökő Kürthy Lajos, aki 19,63 méterrel utasította maga mögé a mezőnyt. A férfiak 3000 méteres síkfutásában a junior korú Matkó Csaba volt a leggyorsabb 8:37,88 perccel.
A felnőtt versenyen további két-két második, illetve harmadik helyezést szereztek a magyar atléták. A magasugró Gerencsér Ádám (2,05 m) és a rúdugró Ja:ger Ákos (4,60 m) ezüst-, a 60 m gáton indult Juhász Lilla (8,61 mp) és a távolugrásban rajthoz állt Virovecz István (725 cm) bronzéremmel térhetett haza.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 14:00, szerda | Sport
Másfél évtizedes sláger hódít Boszniában a labdarúgó-világbajnokság előtt
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
2026. Június 02. 16:00, kedd | Sport
BL-döntő - Minden érintett elégedetten nyilatkozott a budapesti rendezésről
Szabó Vilmos, a budapesti labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő projektvezetője csak pozitív visszajelzéseket kapott az európai szövetségtől, valamint a fináléban érintett két csapattól, a Paris Saint-Germaintől és az Arsenaltól.

