Hírek
2016. Október 15. 07:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Ma a tömegközlekedésben is munkanapi menetrend lesz
A munkanap-áthelyezés miatt a tömegközlekedésben ma a munkanapi menetrend érvényes, és a parkolásért is fizetni kell.
A MÁV korábbi tájékoztatása szerint szombaton a vonatok a pénteki menetrend szerint közlekednek.
A Volánbusz járatai is munkanapi menetrend szerint járnak. A társaság a honlapján felhívta a figyelmet arra, hogy a regionális közlekedési központok ettől az általános közlekedési rendtől eltérően is indíthatják autóbuszaikat.
A fővárosi közösségi közlekedésben szombaton a tanítási szünetek idején érvényes pénteki menetrend van érvényben. Emellett, mivel munkanap van, fizetni kell a parkolásért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

