Hírek
2019. Március 23. 17:28, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Lopott autóval borult árokba a beszívott testvérpár

Elfogtak a rendőrök két férfit, akik a gyanú szerint csütörtök este Vácon loptak el egy kocsit a benne hagyott indítókulcs segítségével. A férfiakkal szemben alkalmazott drogteszt pozitív értéket mutatott.
A Váci Rendőrkapitányságon indult eljárás egy váci testvérpár ellen lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A nyomozás jelenlegi adatai szerint a 24 éves férfi és 20 éves testvére március 21-én kora este egy váci pizzéria előtt nyitott állapotban leállított személygépkocsiba beültek, majd a gyújtáskapcsolóban lévő indítókulcs segítségével az idősebb férfi az autót beindította és azzal elhajtottak.
Ezt követően még aznap este Verőce belterületén a járőr észlelte és megpróbálta megállítani a lopott gépkocsit, azonban annak vezetője a rendőröket látva nagy sebességgel tovább hajtott, majd Letkés területén egy útmenti árokba hajtva felborult. A gépkocsiban utazó két férfit a járőrök a helyszínen elfogták, majd előállították a Váci Rendőrkapitányságra, ahol a velük szemben alkalmazott kábítószer-gyorstesztek pozitív értéket jeleztek.
A két férfit a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették őket és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 22. 09:34, szombat | Belföld
Lengyel-magyar barátság napja - Sulyok Tamás: a magyar-lengyel barátság nem mítosz, hanem megélt valóság
A magyar-lengyel barátság számunkra nem mítosz, hanem megélt valóság - hangsúlyozta Sulyok Tamás köztársasági elnök Kaposváron pénteken.
2025. Március 22. 09:30, szombat | Belföld
Több tízmillió forint büntetés a Pride betiltása ellen tiltakozó képviselőknek
Ülésnapokról történő kitiltással és tiszteletdíj-csökkentéssel szankcionálta Kövér László, az Országgyűlés elnöke a Pride betiltása elleni, az eddigi legsúlyosabb parlamenti rendbontást elkövető képviselőket
2025. Március 22. 09:29, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem lehetett tovább nézni, hogy kifosztják az embereket
Muszáj volt beavatkozni, nem lehetett tovább nézni, hogy a kereskedelmi láncok kifosztják az embereket, az áremelkedéseket meg kellett fékezni
2025. Március 21. 07:31, péntek | Belföld
Csapadékossá válik az idő a hétvégére
Pénteken még nagyrészt napos időre van kilátás, de szombattól többfelé esőre kell készülni.