Hírek
2015. Február 05. 08:59, csütörtök |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Lezárt ügyek- Két házba is betört
A Pápai Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya vádemelési javaslattal zárta le az ellen a pápai férfi ellen folytatott nyomozást, aki 2013. április végén, valamint 2014. július közepén két pápai házba is betört.
A nyomozás adatai szerint a 22 éves K. Antal 2013. április 30-a és május 2-a között – pontosabban nem behatárolható időben – az ablakot kitörve ment be egy pápai intézmény épületébe, ahonnan ellopott egy mikrohullámú sütőt. Ezt követően 2014. július 14-e és 21-e között egy lakatlan pápai családi háznál is megjelent, ahol a bejárati ajtót vállával belökte, majd az épületből egy hűtőszekrényt és két gázpalackot vitt el. A gyanúsítottnál tartott házkutatás alkalmával az ellopott hűtő és mikrohullámú sütő is előkerült. A férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás iratait vádemelési javaslattal küldte meg az eljáró hatóság a Veszprémi Járási Ügyészséghez.
A fotó csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.
2026. Április 02. 09:32, csütörtök | Helyi
Pápa is csatlakozik a Nem Oké kampányhoz – közösen lépnek fel az iskolai bántalmazás ellen
Fontos kezdeményezéshez csatlakozik Pápa: a város részt vesz a „Nem Oké” elnevezésű országos kampánysorozatban, amelynek célja az iskolai bántalmazás, vagyis a bullying visszaszorítása és megelőzése.

