Hírek
2016. Október 03. 15:03, hétfő |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.
Létrát lopott
A pápai rendőrök bíróság elé állítást javasoltak azzal a helyi lakossal szemben, aki egy pápai közös udvarból lopta el szomszédja létráját.
A pápai sértett 2016. szeptember 21-én értesítette a rendőrséget arról, hogy a lakásához tartozó udvarból valaki eltulajdonította a több tízezer forint értékű kettes létráját. A rendőrök adatgyűjtésbe kezdtek, amelynek során a sértettel közös udvarban lakó egyik szomszéd került a látókörükbe. A gyanúsítottként kihallgatott férfi elismerte, hogy pár nappal korábban ő lopta el a létrát, amit egy ismerősének fémhulladékként adott tovább. A rendőrök a házkutatás során megtalálták a lopott tárgyat és visszaadták azt a tulajdonosnak.
A gyanúsított ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás iratait a napokban bíróság elé állítási javaslattal küldték meg a nyomozók az illetékes ügyészséghez.
A kép illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

