Hírek
2019. Március 07. 12:34, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Leszúrta az élettársát, mert a nő el akarta hagyni - Vádat emeltek
Vádat emeltek egy 60 éves férfi ellen, aki még 2017 novemberében leszúrta élettársát egy XV. kerületi lakásban, mert a nő el akarta hagyni – közölte a fővárosi főügyész csütörtökön az MTI-vel.
Ibolya Tibor közleményében azt írta, a vádlott a munkahelyén ismerkedett meg a nővel, majd összeköltöztek. A kapcsolat azonban rövid idő elteltével annyira megromlott, hogy a nő úgy döntött, elköltözik, ezért csomagolni kezdett.
A férfi, miután nem tudta élettársát maradásra bírni, kést szúrt az éppen háttal álló nőbe, aki életét vesztette.
A Fővárosi Főügyészség a bűnügyi felügyelet alatt álló férfi ellen emberölés miatt nyújtott be vádiratot a Fővárosi Törvényszékre, büntetése a törvény szerint 5-15 év szabadságvesztés lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 25. 11:00, hétfő | Belföld
Ukrajnai háború - Orbán Anita: A Kijev elleni orosz támadás újabb borzalmas emlékeztető a háború áldozataira
Oroszország éjszakai, brutális támadása Kijev ellen újabb borzalmas emlékeztető arra, hogy milyen emberi áldozatokkal jár ez a háború - írta vasárnap Orbán Anita magyar külügyminiszter az X közösségi oldalán.
2026. Május 25. 08:36, hétfő | Belföld
Kánikulával indul a hét, majd lehűlés érkezik
Kánikulával indul május utolsó hete, a hőmérséklet csúcsértéke meghaladhatja a 30 Celsius-fokot.
2026. Május 25. 08:35, hétfő | Belföld
Magyar Péter: mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben?
Vajon mit keres még Gulyás Gergely a Parlamentben? - tette fel a kérdést a miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap.

