Hírek
2021. Március 21. 12:53, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Kútba zuhant, és meghalt egy kisgyerek Hatvanban
Kútba zuhant, és meghalt egy kisgyerek Hatvanban - közölte vasárnap a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
Lázár Levente tájékoztatása szerint a balesetről szombat délután kaptak bejelentést. A helyszínen kiderült: a hároméves kisfiú egy hétvégi telek udvarán esett, eddig tisztázatlan okból, egy több méter mély kútba, ahol belehalt sérüléseibe.
A történtek körülményeinek tisztázására a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárást indított - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.

