2024. április 19, péntek - Emma

2012. Május 21. 07:17, hétfő | Sport
Forrás: mno.hu / MTI

Közel négyezren vettek részt a női futógálán

Öt különböző távon állhattak rajthoz a résztvevők a vasárnapi, margitszigeti, 17. Coca-Cola testébresztő női futógálán. A csak nőknek kiírt eseményre 3950-en neveztek.

A rendező Budapest Sportiroda (BSI) beszámolója szerint először 3,5 kilométert futhattak az iskolai kollektív csoportok, és ezen a távon még egy futamot rendeztek az egyéni nevezőknek is. A 2,8 kilométeres gyalogló távon sokan indultak babakocsival.

A 7,5 kilométeres távot egyéniben és párosban is teljesíteni lehetett. Az egyéni futók közül a budapesti Kis Zsanett, a MAC-Népstadion versenyzője ért elsőként a célba. A párosok 3,5 km + 4 km elosztásban futották le a távot, itt a Borsodi Futólányok szerezték meg a győzelmet.

A brit nagykövet-helyettes, Theresa Bubbear és munkatársai, továbbá a Brit Kereskedelmi Kamara, valamint a Brit Nők Egyesülete közösen indultak a 17. Coca-Cola testébresztő női futógálán. Céljuk a londoni olimpia és paralimpia népszerűsítése volt.

Bukaresti tenisztorna - Fucsovics legyőzte a második kiemeltet, és negyeddöntős

Fucsovics Márton bravúros győzelemmel bejutott a negyeddöntőbe az 579 ezer euró összdíjazású, bukaresti salakpályás férfi tenisztornán.

2024. Április 17. 17:22, szerda | Sport

Párizs 2024 - Száz nappal a rajt előtt már 150 kvótája van Magyarországnak

Már százötven kvótája van a magyar csapatnak, mely összességében közel kétszáz fős lehet

2024. Április 16. 21:49, kedd | Sport

Csak századmásodpercekre az első helytől

Gender Tamás Junior 2024. 04. 10-13. között Franciaországban, Champions of the Future (RGMMC) bajnokság keretein belül, Val d\'Argenton-ban a Circuit de karting du Val d\'Argenton-on versenyzett.

2024. Április 16. 10:14, kedd | Sport