Városlista
2026. május 13, szerda - Szervác

Hírek

2024. Január 29. 12:28, hétfő | Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

Kovács Zoltán: Ismét sikeres volt a nemzeti konzultáció!

Kovács Zoltán: Ismét sikeres volt a nemzeti konzultáció!

Az országgyűlési képviselő úgy fogalmazott, hogy az ellenzék mindenféle ármánykodása ellenére is több mint másfél millióan kitöltötték a kérdőívet.

- Ez a siker azt jelenti, hogy el tudjuk azt mondani, hogy hazánk kiállt a nemzeti szuverenitás mellett, nemet mondott az illegális bevándorlásra és megvédi a gyermekeinket, továbbá nemet mondott a háborúra és a békét hangsúlyozta. Köszönjük mindenkinek, aki kitöltötte a nemzeti konzultációt, és ezeket a fontos alapelveket magáénak vallotta - fogalmazott dr. Kovács Zoltán ma délelőtti sajtótájékoztatóján. Hozzátette: a Fidesz és a KDNP továbbra is ki fog állni az emberek mellett az országban, és itt Pápa környékén is, a konzultáció eredménye pedig egyértelmű üzenet Brüsszelnek, és a nyugatról fizetett ellenzéknek, vagyis a dollárbaloldalnak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 13. 17:14, szerda | Helyi

Tömegbukás részese volt a Tour de Hongrie pápai versenyzője

Egyelőre nincs információ arról, hogy tudja-e folytatni a versenyt a fiatal sportoló.

2026. Május 12. 17:49, kedd | Helyi

Eltűnt! Keresi a rendőrség a képen látható nőt!

A Pápai Rendőrkapitányság körözést adott ki egy 41 éves nő eltűnése miatt. A rendőrség jelenleg is keresi Czory Melindát, születési nevén Pente Melindát.

2026. Május 12. 13:01, kedd | Helyi

Ujvári Szilvia: A talajvédelem ma már nemzetstratégiai kérdés

Az Országgyűlés Agrár- és Élelmiszergazdasági Bizottságában hallgatták meg Bóna Szabolcs miniszterjelöltet – számolt be közösségi oldalán Ujvári Szilvia, a TISZA országgyűlési képviselője.

2026. Május 12. 12:44, kedd | Helyi

Jogosítvány nélkül, forgalomból kivont autóval okozott balesetet

A baleset következtében a gépkocsiban rögzítés nélkül utazó egyéves gyermek a járműből kiesett, és nyolc napon túl gyógyuló, súlyos egészségromlással járó sérüléseket szenvedett.