Hírek
2019. Október 16. 09:05, szerda |
Helyi
Forrás: Pápai Rk.
Körözött személy rendőrkézen
A pápai rendőrök egy 45 éves férfit fogtak el, aki ellen elfogatóparancs volt érvényben.
A járőrök 2019. október 15-én délután, Pápa külterületén igazoltattak egy 45 éves helyi lakost. A rendőrök megállapították, hogy ellene szabálysértési elzárás végrehajtása miatt a Celldömölki Rendőrkapitányság elfogatóparancsot bocsátott ki, mivel a részére korábban kiszabott pénzbírságot a rendelkezésre álló idő alatt nem fizette meg. A járőrök a férfit elfogták, majd előállították a helyi rendőrkapitányságra, és miután befizette a bírságot, szabadon bocsátották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 17:23, szombat | Helyi
Törölte a videót Takács Péter, amelyben egy kommunista mozgalmi dal szólt
Rövid idő után törölte közösségi oldaláról azt a videót Takács Péter, amelyben egy, a kommunista korszakhoz kötődő dal szólt háttérzeneként.
2026. Március 14. 16:50, szombat | Helyi
Kövér László: Mindenki hozzon magával még egy embert, lehetőleg a fiatalok közül
A Tarczy Lajos Általános Iskolában megtartott fórumon Takács Péter, a kormánypártok országgyűlési képviselőjelöltjének vendége volt az Országgyűlés elnöke.
2026. Március 14. 15:00, szombat | Helyi
1848 hőseire emlékeztek a Bázisrepülőtéren
Az 1848/49-es hősökre emlékeztek ünnepi állománygyűlésen, amelyen részt vett dr. Kovács Zoltán országgyűlési képviselő és Grőber Attila, Pápa város polgármestere is.

