Hírek
2016. Május 04. 09:27, szerda |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.
Kórházból és autóból is lopott a 16 éves fiatalember
A pápai rendőrök lopás és kifosztás bűntett miatt folytattak nyomozást egy 16 éves pápai fiú ellen.
A rendelkezésre álló adatok szerint a 16 éves pápai fiatalember megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy 2016. január 3-án 16 óra körül a pápai kórház egyik kórtermének éjjeliszekrényéből eltulajdonította az ott alvó idős beteg pénztárcáját a benne lévő több mint tízezer forinttal és a sértett személyes irataival. Továbbá megalapozottan gyanúsítható azzal is, hogy 2016. január 4-én délután az egyik pápai utcában leparkolt személygépkocsiból ellopta a gépkocsi vezetőjének kézitáskáját, amelyben mobiltelefonok, több tízezer forint készpénz, személyes okmányok, napszemüveg és ékszerek voltak. A nyomozás során a rendőrök a lopott tárgyak közül egy értékes arany karláncot és egy ezüst medált, valamint egy mobiltelefont foglaltak le.
A gyanúsított ellen lopás és kifosztás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás iratait a napokban vádemelési javaslattal küldte meg a Pápai Rendőrkapitányság a Veszprémi Járási és Nyomozó Ügyészséghez.
A kép illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 08:48, vasárnap | Helyi
Takács Péter és Ujvári Szilvia már hivatalosan is jelöltek
A Tisza és a Fidesz jelöltjének pillanatok alatt összegyűlt az indulásukhoz szükséges 500 aláírás, de a DK és a Mi Hazánk is megtöltötte az íveket a nap végére.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

