Hírek
2024. Augusztus 12. 08:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Szalóky Zsolt
Kiváló karibi hangulat a belvárosi utcabálon!
Nagyszerűen sikerült a belvárosi üzletek, a Karibi Tánc Egyesület és a pápai önkormányzat által közösen megszervezett rendezvény.
Immáron hagyománnyá vált, hogy minden hónap egyik péntekjén hosszabban tartanak nyitva a belvárosi üzletek, és programokat is tartanak ezeken a napokon.

Tegnap ismét megelevenedett a belváros, az üzletek 19 óráig tartottak nyitva, a programra pedig 18 órától egészen éjfélig várták az érdeklődőket, akik nagyon szép számban meg is érkeztek. Elsőként a Noémitánc-csoport lépett fel, 18 óra 30 perckor az AForce1 TSE hip-hop csapata következett, 18:45-től pedig a Karibi Tánc Egyesület táncbemutatóját láthatták a Kossuth utcára érkezők. Este 7-től a Pápai Musical Stúdió műsorán szórakozhattunk, fél 8-tól pedig bárki megtaunulhatta a salsa alapjait. Végül utcabál zárta a minifesztivált.
























Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.
2026. Április 02. 09:32, csütörtök | Helyi
Pápa is csatlakozik a Nem Oké kampányhoz – közösen lépnek fel az iskolai bántalmazás ellen
Fontos kezdeményezéshez csatlakozik Pápa: a város részt vesz a „Nem Oké” elnevezésű országos kampánysorozatban, amelynek célja az iskolai bántalmazás, vagyis a bullying visszaszorítása és megelőzése.

