Hírek
2020. Május 12. 11:58, kedd |
Belföld
Forrás: infováros - fotó: police.hu
Kisbabájával autózva veszélyeztetett és balhézott - VIDEÓ
A 2-es számú főút gödi szakaszán egy osztrák hatósági jelzésű teherkocsival közlekedett a 43 éves P. Gábor május 8-án délelőtt, amikor megelőzött egy másik, Vác felől Dunakeszi irányába haladó kamiont, majd bevágott elé.
Kipattant a járműből, hangosan ordítozott és ököllel püfölte a megállított kamion ajtaját – közölte a rendőrség oldalán.
A sofőrök útja a végső elszámolás előtti percekben többször keresztezte egymást. P. Gábor – az utastérben kisbabájával – balról többször megelőzte a kamiont, cikázott előtte, majd hirtelen bevágott elé és állóra fékezve kényszerítette indokolatlan és hirtelen megállásra. Az utat elfoglaló, keresztben álló járművek miatt pedig feltorlódott a szintén megállni kényszerülő többi autós.
P. Gábor beismerte a bűncselekmények elkövetését. Elmondása szerint felbőszítette, hogy a kamionos fékezésre kényszerítve sorolt be elé, letörte az egyik tükrét, majd továbbhajtott. Ezt akarta megbosszulni és számon kérni. Viselkedését kialvatlanságával és ingerültségével magyarázta.
A rendőrök közúti veszélyeztetés bűntettének, és garázdaság vétségének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást P. Gábor ellen, és bevonták jogosítványát.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 09:16, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor szerint a Tisza, Brüsszel és Kijev titkos paktumot kötött Münchenben
2026. Február 22. 09:10, vasárnap | Belföld
Nem létező számok alapján hirdetett győzelmet Orbán Viktor
Vitát váltott ki az ajánlásgyűjtésről szóló kormánypárti kommunikáció a hétvégén, miután Orbán Viktor Facebook-oldalán egy olyan videó jelent meg, amely szerint „fölényes fideszes győzelem” született az aláírásgyűjtésben.
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.

