Hírek
2017. Április 18. 07:22, kedd |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Kilenc balesetben kilencen haltak meg a hosszú hétvégén
Kilenc balesetben kilencen haltak meg az ország közútjain a négynapos hosszú hétvégén - közölte a rendőrség hétfő reggel internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleménye szerint a rendőrök 169 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, a kilenc halálos kimenetelű baleset mellett, 39 súlyos és 121 könnyű sérüléssel végződött.
A rendőrök 768 embert fogtak el, közülük 142-t körözés alapján, 701-et pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 843 embert állítottak elő, köztük 363-at bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, további 86-ot ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedésre 504 esetben volt szükség - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.

