Hírek
2018. Június 08. 14:14, péntek |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Kilenc baleset az elmúlt héten
Az elmúlt héten – 2018. május 28. és 2018. június 3. között – a Pápai Rendőrkapitányság illetékességi területén kilenc közlekedési baleset helyszínén intézkedtek a pápai rendőrök.
Hét baleset Pápán, a további két esemény lakott területen kívül következett be. A balesetek közül négy járt személyi sérüléssel, amelyek során négy fő – köztük egy kerékpáros – könnyű sérüléseket szenvedett.
Az elsődleges adatok szerint a káresemények kialakulásához az elsőbbség meg nem adása, a szabálytalan hátramenet, a szabálytalan kanyarodás és előzés, az útviszonyoknak nem megfelelő sebesség alkalmazása, valamint a jobbra tartási kötelezettség elmulasztása vezetett.
A Pápai Rendőrkapitányság kéri a gépjárművezetőket, hogy legyenek figyelemmel a nyári időszakban megnövekedett kerékpáros forgalomra! A kerékpárosok előzését fokozott óvatossággal és körültekintéssel hajtsák végre, valamint a mellettük történő elhaladás során tartsanak legalább 1 méter oldaltávolságot!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 22. 08:48, vasárnap | Helyi
Takács Péter és Ujvári Szilvia már hivatalosan is jelöltek
A Tisza és a Fidesz jelöltjének pillanatok alatt összegyűlt az indulásukhoz szükséges 500 aláírás, de a DK és a Mi Hazánk is megtöltötte az íveket a nap végére.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 11:21, péntek | Helyi
Két autó karambolozott Kupon
A Fő utca és a Malom utca kereszteződésénél történt baleset ma délelőtt.

