Hírek
2011. Július 18. 08:32, hétfő |
Helyi
Forrás: MTI
Kigyulladt egy fatelep Dobán
Kigyulladt egy fatelep vasárnap délután a Veszprém megyei Doba községben; a tűz következtében senki nem sérült meg - tájékoztatta a katasztrófavédelem az MTI-t.
Előbb egy füves, bozótos terület gyulladt ki, s onnét terjedtek át a lángok a közeli fatelepre - mondta a megyei katasztrófavédelem ügyeletese. Rózsa Balázs közlése szerint a lángokat az ajkai és a pápai tűzoltók igyekeznek megfékezni. A telepen felhalmozott rönkfa, fűrészárú és fűrészpor ég, a kár jelentős.
A tűz keletkezési oka egyelőre ismeretlen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 15:00, szombat | Helyi
Az amerikai legfelsőbb bíróság érvénytelenítette Donald Trump globális vámintézkedéseit
Az Egyesült Államok Legfelsőbb Bírósága érvénytelenítette a Donald Trump elnök által bevezetett, országonként megállapított vámokat pénteken.
2026. Február 21. 11:54, szombat | Helyi
A Tisza és a Fidesz is összegyűjtötte az induláshoz szükséges ajánlásokat
A Tisza Párt elnöke szerint rendszerváltó hangulat fogadta az aktivistáikat, mindenhol tömegek álltak sorba, hogy aláírhassák az íveket. Orbán Viktor azt írta: "Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!"
2026. Február 20. 19:19, péntek | Helyi
Gulyás Gergely Pápán: megkezdődött a kampány, komoly tétje van a választásnak
2026. Február 20. 12:00, péntek | Helyi
EM államtitkár: az olcsó orosz energiaforrások kora véget ért a háborúval
Az Európa számára elérhető, olcsó orosz energiaforrások korának véget vetett az orosz-ukrán konfliktus - mondta Gondola Csaba, az Energiaügyi Minisztérium (EM) körforgásos gazdaságért és klímapolitikáért felelős államtitkára.

