Hírek
2012. Január 29. 12:20, vasárnap |
Helyi
Forrás: MTI
Két pápai férfi holttestét találták meg az erdőben
A Kisszőlős, Vid és Csögle által alkotott háromszögben, az erdőben, feltehetően vadászfegyvertől sérült meg halálosan a két ember.
Egy apa és a fia fejlövés miatt meghalt a Marcal-Bitvaközi Vadásztársaság területén az erdőben - közölte a rendőrség szombaton.
Orsós Károly tájékoztatása szerint a rendőrök éjjel is vizsgálódtak a helyszínen, a baleset és az emberölés kizárható az ügyben. A rendőrség szerint egy 18 és egy 60 éves pápai férfiról van szó.
A megyei mentőszolgálat mentésvezetője, Lattenstein János az MTI-nek elmondta: délután fél ötkor kapták a jelzést, hogy a Kisszőlős, Vid és Csögle által alkotott háromszögben, az erdőben, feltehetően vadászfegyvertől sérült meg két ember. A mentők már nem tudtak segíteni a fejsérülést szenvedett férfiakon - erősítette meg.
Lezárult a helyszíni szemle, a rendőrség kizárta az idegenkezűséget a szombaton, Veszprém megyében történt kettős halál ügyében - mondta a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-nek vasárnap.
A fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:13, péntek | Helyi
Bejelentették Takács Péter választókerületi elnökségét Pápán
Várhatóan az egészségügyi államtitkár lesz a Fidesz-KDNP képviselő-jelöltje a jövő tavasz országgyűlési választáson.
2025. December 04. 19:52, csütörtök | Helyi
Angliában élő távoli rokon segített a pápai férfinak lakáshoz jutni
Az albérletben élő Gábort angliai rokona egy saját otthonnal ajándékozta meg.
2025. December 04. 18:10, csütörtök | Helyi
Gyűjtés indult a pápai újszülött osztály támogatására
Egy új, korszerű sárgaságmérő készüléket vásárolnának a pápai kórház újszülöttosztálya számára, a Pannonia Reformata Múzeum által elindított adománygyűjtés során.

