Hírek
2017. Március 23. 09:18, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Pápai Rk.
Két helyre is betört
A pápai rendőrök rövid időn belül azonosították a lopással megalapozottan gyanúsítható pápateszéri férfit.
Az adatgyűjtés eredményeként a helyi körzeti megbízottak – Varga Csaba rendőr főtörzsőrmester és Hegyi Roland rendőr főtörzsőrmester – 2017. március 21-én délelőtt előállították a Pápai Rendőrkapitányságra azt az 50 éves pápateszéri lakost, aki két betöréssel is megalapozottan gyanúsítható. A nyomozás adati szerint a férfi 2017. március 17-én betört Pápateszéren az egyik használaton kívüli üzembe, majd az épületből egy pár gumicsizmát vitt magával. Másnap este a helyi futballpálya két öltözőjének ajtaját feszítette fel. Az egyik helyiségben értéket nem talált, ám a hazai csapat öltözőjéből ellopott egy gázpalackot. A körzeti megbízottak 2017. március 21-én délelőtt a férfi lakásán házkutatást tartottak, amelynek során lefoglalták az ellopott tárgyakat, majd azokat még aznap visszaadták a tulajdonosoknak.
K. Zoltán ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Pápai Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

