Hírek
2017. Július 13. 14:36, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt), Katasztrófavédelem
Két gázpalack felrobbant a tűzben Mezőlakon
Egy tizenkét négyzetméteres, raktárnak használt garázsépület égett ki teljesen Mezőlakon, a Petőfi utcában.
A pápai hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt két tizenegy és fél kilogrammos gázpalack felrobbant az épületben. Az egységek két vízsugárral oltották el a lángokat. A garázsban, amely a lakóépülettől külön állt, méhészeti felszereléseket tároltak.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

