Hírek
2022. Március 31. 17:15, csütörtök |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)
Késsel fenyegetve kérte számon a szülei házának falát borral leöntő fiatalokat Pápán
Felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntettével vádolja a Pápai Járási Ügyészség azt a 24 éves férfit, aki késsel fenyegetve kérte számon a szülei házának falát borral leöntő fiatalokat.
Az elkövető 2021. október 29-én éjjel, egy ismerőse által vezetett gépkocsiban utazott Pápán, amikor észrevette, hogy a háromfős társaság szándékosan borral önti le a szülei házának falát. A férfi szólt a sofőrnek, hogy álljon meg, és a kocsiból kiszállva a fiatalok után ment, akik közül a vádiratban foglaltak szerint két fiút meglökött, úgy, hogy egyikük a vízelvezető árokba esett, míg harmadik társukat indulatában lábon rúgta és a közeli kerítésnek nyomta, miközben a kezében zsebkést fogott, és azt a fiatal nyaka elé tartotta. Mindeközben a gépkocsi sofőrje kiabált a vádlottnak, hogy hagyja békén a fiúkat, aki erre a mellkasánál meglökte a kerítésnek tolt fiatalt, majd visszament a járműhöz, mellyel távozott a helyszínről. Az ügyészség a vádiratában tárgyalás mellőzésével büntetővégzés meghozatalát és abban felfüggesztett börtönbüntetés kiszabását indítványozta a vádlottal szemben.
A kép csak illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 02. 19:13, csütörtök | Helyi
Közösségi tojásfa díszítés Pápán
Második alkalommal szervezték meg a közösségi tojásfa díszítést a pápai Kossuth utcán.
2026. Április 02. 14:00, csütörtök | Helyi
Pápai üzletekbe járt lopni a 29 éves győri férfi
Pápai üzletekbe járt lopni a megalapozott gyanú szerint az a 29 éves győri férfi, akinek emiatt letartóztatását indítványozta a Pápai Járási Ügyészség.
2026. Április 02. 10:43, csütörtök | Helyi
Baán Éva: Én ilyet nem írtam ki
A pápai nyugdíjas egyesület elnökének Facebook profilja Zelenszkij likvidálására buzdított, Baán Éva tagadja, hogy ő tette volna közzé a posztot.
2026. Április 02. 09:32, csütörtök | Helyi
Pápa is csatlakozik a Nem Oké kampányhoz – közösen lépnek fel az iskolai bántalmazás ellen
Fontos kezdeményezéshez csatlakozik Pápa: a város részt vesz a „Nem Oké” elnevezésű országos kampánysorozatban, amelynek célja az iskolai bántalmazás, vagyis a bullying visszaszorítása és megelőzése.

