Hírek
2012. Március 03. 07:23, szombat |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kern András lassan épül fel betegségéből
A színész egy komoly betegségen van túl, de még nehezen tud színpadra állni, hoszú hónapokig tarthat míg teljesen felépül.
Kern András betegsége miatt maradt el a Vígszínházban, A színházcsináló darab, ami azt jelenti, a színművész még nem épült fel komoly betegségéből. A művész január közepes óta küzd a betegséggel, és bár jobban van, még jó ideig eltart a felépülése.
Andrásnak a gyomrával volt súlyos baja, amelyet sok lemondással járó diétával kezel, valamint vastablettákat is szed vérszegénységére. A Heti hetesben is szereplő sztár már letette a cigarettát is mielőbbi gyógyulása érdekében, és már színpadra is állt a múlt héten, amit elmondása szerint jól bírt.
Kern azt mondta jól van, csak az újabb darabok több próbát igényelnek, ezért maradt el a A színházcsináló is. A közérzete javul, de az orvosok szerint két és fél hónapig is eltarthat, amíg teljesen rendbe jön - nyilatkozta a Blikknek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár
Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől
Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.
2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.

