Hírek
2017. Március 25. 18:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kerékpárját toló férfit gázolt el egy vonat Isaszegen
Elgázolt egy kerékpárját toló középkorú férfit a tehervonat Isaszegen szombat délután - közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Elmondása szerint a baleset helyszínén, illetve a közelében nem volt útátjáró, ezért egyelőre nem tudni, hogy a férfi hogyan került a vágányok mellé. A férfi a kerékpárját tolta, amikor egy tolató tehervonat elsodorta.
A férfi a vonat alá került, a tűzoltók szabadították ki, életveszélyes sérüléseket szenvedett, a mentősök jelenleg is ápolják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld
OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt

