Hírek
2017. Március 09. 15:36, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kanyaró - eddig 29 megbetegedésről tudni
Eddig 29 kanyarógyanús megbetegedést jelentettek, ami egészségügyi dolgozókat és civileket is érint
- közölte Lázár János, a Miniszterelnökség vezetője csütörtöki sajtótájékoztatóján kérdésre, szerda délutáni adatokra hivatkozva. Elmondta: a betegek ellátása zajlik, a szükséges oltóanyag és gyógyszer rendelkezésre áll.
Először a makói kórházban ütötte fel a fejét a megbetegedés, vélhetően egy Romániából érkezett beteg ellátása miatt - erősítette meg.
A megbetegedettek számával kapcsolatban csütörtök délután várható újabb adat - tette hozzá a miniszter.
Azt is mondta, hogy minden megbetegedettnek volt védőoltása.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 21. 13:00, szombat | Belföld
KSH: decemberben a bruttó átlagkereset 789 200 forint volt
2025 decemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 789 200, a nettó átlagkereset 548 900 forint volt - jelentette pénteken a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. Február 21. 12:00, szombat | Belföld
Választás 2026 - Hivatalosan megkezdődött a kampányidőszak
Hivatalosan megkezdődött szombaton az április 12-ei országgyűlési képviselő-választás kampányidőszaka, életbe léptek a kampányra vonatkozó szabályok.
2026. Február 21. 10:00, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a Liszt Ferenc repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb központja lehet
A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér az évtized végére a régió legfontosabb kereskedelmi és a turisztikai központja lehet - jelentette ki a miniszterelnök pénteken, a reptér új épületkomplexumának ünnepélyes alapkőletételén.

