Hírek
2016. Május 14. 10:00, szombat |
Helyi
Forrás: Infopapa.hu (Sz.Zs.), Pápai Rk.
Jutalom a felszerelt kerékpárért
A Pápai Rendőrkapitányság „Bringamax” elnevezésű helyi nyereményjátékának nyertesei tárgyjutalmat vehettek át.
A Pápai Rendőrkapitányság által kerékpárosok számára hirdetett közlekedésbiztonsági nyereményjáték célja az volt, hogy a kapitányság illetékességi területén minél több műszakilag kifogástalan és kötelező tartozékokkal felszerelt kerékpár vegyen részt a közúti forgalomban. A 2016. március 21-től 2014. április 22-ig tartó játékban bárki részt vehetett, aki a Pápai járásban él és olyan kerékpárral rendelkezik, vagy olyan kerékpárt vásárolt, amelyet felszereltek a kötelezően előírt tartozékokkal. A kezdeményezéshez hét pápai kerékpárszaküzlet is csatlakozott, akik népszerűsítették a kerékpár kötelező felszereléseit, valamint regisztrálták a jelentkezőket.

A játékra jelentkező közel ötven kerékpáros közül három szerencsés – Horváth Ádám, dr. Angeli Nóra és Kovács Márk – 2016. május 9-én tárgyjutalmat vehetett át dr. Varga Balázs rendőr alezredes közlekedésrendészeti osztályvezetőtől és helyettesétől Horváth Tibor rendőr századostól. A nyereményt a Veszprém Megyei Balesetmegelőzési Bizottság biztosította.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 03. 10:04, szerda | Helyi
Prevenciós előadások a pápai kistérségben
Az egyenruhások a drogok veszélyeiről is tájékoztatást adtak.
2026. Június 02. 16:18, kedd | Helyi
Emlékhely őrzi tovább Deák Ferenc pápai tartózkodásának emlékét
Ünnepélyes keretek között avatták fel kedden délután Deák Ferenc egykori pápai lakóházának emléket állító táblát a Korona utcában.
2026. Június 02. 10:01, kedd | Helyi
Négyezer-hétszáznál is többen voltak gyereknapon a laktanyákban megyénkben
A tizenhét, Veszprém vármegyei helyszínt összesen 4730-an látogatták meg gyereknapon. A családokat az ingyenes programokon szórakoztató feladatok és megelőzési tanácsok is várták.
2026. Június 02. 07:14, kedd | Helyi
Mozgó autóból mérték a sebességet a rendőrök - Videó
A rendőrök több szabálysértőt is kiszűrtek vármegyénk főútjain, lakott területen belül és kívül egyaránt.

