Hírek
2017. Június 20. 05:05, kedd |
Sport
Forrás: mti
Jövőre is július végén lehet a Forma-1-es Magyar Nagydíj

A Nemzetközi Autósport Szövetség (FIA) nyilvánosságra hozta a Forma-1-es világbajnoki sorozat 2018-ra tervezett versenynaptárát, amely szerint július végén lesz a Magyar Nagydíj.
A szervezet honlapjának információja alapján a következő, 21 futamos idény március 25-én Ausztráliában kezdődik, és az FIA motorsport világtanácsának terve szerint november 25-én Abu-Dzabiban zárul.
Az idei naptárhoz képest változás, hogy nem rendeznek nagydíjat Malajziában, lesz viszont futam Németországban és - 2008 után ismét - Franciaországban is.
A mogyoródi Magyar Nagydíjra a világbajnokság 12. versenyeként július 29-én kerül sor.
A 21 futamból a sanghaji Kínai Nagydíj és a Szingapúri Nagydíj sorsa még nem biztos, ezek a helyszínek a kereskedelmi jogok tulajdonosának jóváhagyására várnak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 20. 07:53, csütörtök | Sport
Török-magyar - Sallai és Dárdai Bence sem játszhat
A magyar labdarúgó-válogatottnak sérülés miatt Sallai Rolandot és Dárdai Bencét is nélkülöznie kell csütörtökön Törökország vendégeként a Nemzetek Ligája osztályozóján, melyen az élvonalbeli tagság lesz a tét.
2025. Március 18. 07:42, kedd | Sport
Gulácsi: fontos az ezredik meccs, de fontosabb a párharc kimenetele
Fontos, hogy történetének 1000. mérkőzésén a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érjen el, de még fontosabb, hogy a törökök elleni Nemzetek Ligája-osztályozót sikerrel vegye
2025. Március 17. 07:39, hétfő | Sport
Angol Ligakupa - Szoboszlaiék elbukták a döntőt
A Szoboszlai Dominikkal felálló Liverpool címvédőként 2-1-es vereséget szenvedett a Newcastle Unitedtől a labdarúgó Angol Ligakupa vasárnapi döntőjében.
2025. Március 16. 08:37, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Norris nyerte a kaotikus idénynyitót
Lando Norris, a McLaren brit versenyzője nyerte a kaotikusan alakult Forma-1-es idénynyitó Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.