Hírek
2021. Április 28. 11:59, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: unicef
Jótékonysági képeslapokkal készül anyák napjára az UNICEF
Jótékonysági képeslapokkal készül az UNICEF anyák napjára: a személyre szabható elektronikus lapokkal a világ nehéz sorsú gyerekeit támogathatják az adományozók.
A szervezet keddi közleményében emlékeztetnek arra, hogy idén még sokaknak nem lesz alkalmuk személyes anyák napi köszöntésre, mert csak így tudják megóvni szeretteiket. Az UNICEF anyák napi képeslapjával idén nemcsak édesanyjának vagy nagymamájának szerezhet örömet bárki, de egyben egy jó célt is támogathat: adományával a világ legnehezebb sorsú gyermekeit segítheti.
Aki élni szeretne az UNICEF által biztosított lehetőséggel, az tetszőleges adomány fejében három képeslap közül választhat, amelyek szövege személyre szabható. A címzett megadását követően pedig az UNICEF gondoskodik róla, hogy az ajándék május első vasárnapján megérkezzen - írják az MTI-hez eljuttatott közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 25. 07:41, péntek | Belföld
Folytatódik a változékony időjárás április utolsó hétvégéjén is
Folytatódik a változékony időjárás április utolsó hétvégéjén is: pénteken és szombaton többfelé kell esőre, záporra számítani, az ország nyugati részén inkább a borult ég és eső lesz a jellemző, míg keleten többórás napsüt
2025. Április 25. 07:39, péntek | Belföld
Szexuálisan bántalmazta a családjában élő nevelt gyermekeket
Többrendbeli, tizenkét és tizennyolc év alatti, a hatalma, felügyelete alatt álló gyermekek sérelmére elkövetett szexuális erőszak bűntette miatt emelt vádat a Veszprém Vármegyei Főügyészség egy 31 éves férfival szemben.
2025. Április 24. 07:35, csütörtök | Belföld
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a meteorológia
Felhőszakadásra, villámárvízre figyelmeztet a HungaroMet Zrt. szerdai Facebook-bejegyzésében.
2025. Április 23. 07:51, szerda | Belföld
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn
A valaha volt legalacsonyabb áramtermelési igényt mérték húsvéthétfőn, mert a szó szerint világbajnok arányú magyar naperőművek dübörögtek - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára kedden a Facebook-oldalán.