Hírek
2014. November 06. 14:58, csütörtök |
Helyi
Forrás: Pápai Rendőrkapitányság
Ittasan vezetett, lezárult a nyomozás
A Pápai Rendőrkapitányság vizsgálati osztálya bíróság elé állítási javaslattal zárta le az ellen a pápai férfi ellen folytatott nyomozást, aki a megalapozott gyanú szerint ittasan vezette testvére gépkocsiját.
A 29 éves K. L. 2014. szeptember 21-én 11 óra körül igazoltatták a Pápai Rendőrkapitányság járőrei, amikor a testvére tulajdonában levő személyautóval közlekedett az egyik pápai utcában. Az intézkedés során gyanú merült fel arra vonatkozóan, hogy a férfi szeszesitalt fogyasztott, ezért a rendőrök mintavételre előállították a Pápai Rendőrkapitányságra. A kapitányságon található hitelesített légalkohol mérő készülék megerősítette az alkoholfogyasztást.
Az eljáró hatóság az ittas állapotban elkövetett járművezetés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárás iratait a napokban bíróság el állítási javaslattal küldte meg a Pápai Járási Ügyészséghez.
Fotó illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 12:14, vasárnap | Helyi
Visszaadnák a pápaiaknak az Esterházy-kastélyt
Újra várja a látogatókat az Esterházy-kastély, amely az elmúlt években eltávolodott a pápaiak mindennapjaitól. Az új vezetés célja, hogy újra magáénak érezze a közösség a pápai kastélyt.
2026. Február 01. 08:14, vasárnap | Helyi
Negyven év a harcművészet szolgálatában
2026. Január 30. 19:07, péntek | Helyi
Bige Dávid: Akkor lesz erős gazdaságunk, ha a kormány békén hagyja az embereket
Bige Dávid közgazdász, a magyar nagyvállalkozó, Bige László fia tartott előadást a pápai Huszár Közösségi Házban, ahol a magyar gazdaság állapotáról és a versenyképesség kérdéseiről beszélt.
2026. Január 30. 18:42, péntek | Helyi
Fókuszban a megelőzés Pápán
A rendőrök prevenciós foglalkozásokat tartottak általános iskolásoknak.

